‘Kafeneja Jonë’ po rikthehet, ja ku do të transmetohet

0

Lajmin e madh e ka dhënë Teuta Krasniqi, përmes një interviste dhënë për emisionin ‘1 Kafe prej shpisë’, shkruajn mediat në Kosovë.

Ajo ka thënë se kanë arritur marrëveshje me RTV21 dhe nga ky muaj në të cilin jemi tani, do t’i kenë studiot në ambientet e RTV21, ku do të vazhdojnë xhirimet dhe më pas transmetimi në këtë televizion.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »