Kadri Bajrami: S`kam lidhje me sulmet në Gushnicë

0
Kadri Bajrami emri i të cilit është përmendur nga maqedonasit si i involvuar në sulmet në Gushnicë, ka demantuar se ka marrë pjesë në këto sulme. Unë jam fshatar dhe tërë ditën jam marrë me punët e shtëpisë. U befasova kur e dëgjova emrin tim në lajme shprehet Bajrami.
00_12_142963969694846239
Kadri Bajrami nga Stanqiqi i Gjilanit ka përgënjeshtruar zyrtarët maqedonas se ai së bashku me tre të tjerë nga Gjilani ka marrë pjesë në sulmet e Gushnicës, raporton rajonipress

Kadri Bajrami tha për rajonipress se ai as që ka kohë të merret me gjëra të tilla.”Unë jam fshatar dhe tërë ditën jam marrë me punët e shtëpisë dhe të familjes. U befasova kur e dëgjova emrin tim në lajme. E demantoj këtë gënjeshtër sepse unë jetojë në brezin kufitar dhe merrem me bagëti dhe punë shtëpiake ku edhe e mbajë familjen time” tha Bajrami./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »