Ka përfunduar faza e parë e ndërtimit të trafostacionit në fshatin Bilinicë.

0

Realizimi i këtij projekti është prej një rëndësie esenciale për mbijetesën e këtij fshati, ndërsa Komuna e Bujanocit është e vendosur që këtë projekt ta realizoj deri në fund.

Ky investim i komunës së Bujanocit, ka qenë pritëshmëri e kamotëshme e banorëve të Bilinicës, pasi që në adresën e portalit tonë me qindra shkrime dhe fotografi kishin arritur të ndriqimit të dobët, andaj nga sotë banorët nuk do ta kenë këtë problem. Bilinica dhe qytetarët e sajë, pjesë e pandashme e Bujanocit./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »