Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Juventusi nuk e do në skuadër, por yllin e duan Reali, PSG, Liverpooli dhe Sportingu
15:29 | 17 Maj 2018

Gianluigi Buffon do të largohet në verë nga Juventusi.

“Zonja e Vjetër” nuk dëshiron që ta mbaj më shumë legjendën e tyre në skuadër, pasi mosha e tij nuk po u ofron atyre siguri në portë.

Por, kështu nuk po mendojnë skuadrat si, PSG, Real Madrid, Liverpooli dhe Sporting Lisbon, që i duan shërbimet e tij, përcjell ORAinfo.

Katër klubet evropiane duan që në afatin e verës ta transferojnë Buffonin, e që njëra prej tyre do ta marr me parametra zero./ORAinfo/

 

 

Edlira Rukaj
S