Ju prezantojmë vajzën e këngëtares Eli Fara(FOTO)

0

Shprehja “bëmë mama të të ngjaj” duket se është mjaft e përshtatshme për Marinën, vajzën e këngëtares të njohur shqiptare Eli Fara.

marina1

Ajo publikon shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.

marina2 marina3

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »