Ju prezantojmë vajzën e këngëtares Eli Fara(FOTO)

0

Shprehja “bëmë mama të të ngjaj” duket se është mjaft e përshtatshme për Marinën, vajzën e këngëtares të njohur shqiptare Eli Fara.

marina1

Ajo publikon shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.

marina2 marina3

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com