Ju kujtohen vajzat e ‘Daba Dabas’, shikoni sa shumë kanë ndryshuar ato (Video)

0

Dikur ishin ndër vajzat më të komentuara dhe më të dashura për publikun.

Me këngën tashmë shumë të famshme ‘Daba Daba’, ato arritën të fitojnë zemrën e mijëra njerëzve, këngë kjo e pëlqyer nga fëmijët edhe sot.

Janë vajzat e artistit të njohur Naim Krasniqi, Rina është studente në Akademinë e Arteve në Prishtinë në degën e aktrimit, ndërsa Nita është martuar me një afarist shqiptar.

Me këngën ‘Daba daba’ janë rritur një brez i madh i gjeneratave e cila po vazhdon akoma të jetë e tillë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »