Ju dha lamtumira e fundit Dionidit nga Breznica (Foto)

0

Sot me 22 maj, u bë varrimi i Dionid B. Xhelilit nga fshati Breznicë, (08.07.1999 – 21.05.2018)
Rasti i Dionidit ishte një prej rasteve shumë të ndieshme pasi që Zoti kishte dashur ta sprovoj në këtë botë dhe ta kthej tek Ai nën Mëshirën e Tij in shaa Allah.
Shumë pjesëmarrës ishin sot prezent për t’ia dhënë përshëndetjen e fundit të kësaj bote dhe për ta takuar në botën in shaa Allah.
Lusim Allahun që, Dionidin ta shpërblej me xhennet, familjes dhe farefisit t’ua shtoj durimin, amin!
Familjes Xhelili i shprehim ngushëllimet më të sinqerta!/Tryeza/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »