Jonida Vokshi, ëmbëlsia e skenës shqiptare (Video)

0

Emri i Jonida Vokshit është një emër jo pak i lakuar në mediat shqiptare, sa i përket roleve, emisioneve dhe padyshim bukurisë së saj.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Për ta ndjekur intervistën me të, klikoni në videon e mëposhtme.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »