Jeta luksoze e Antigonës, publikohen fotot e vajzës simpatike të Xhelal Mziut

0

Antigona Mziu është vajza e kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziut.

Siç duket edhe në fotot e mëposhtme, ajo bën një jetë luksoze: me makina luksoze, shopping në dyqanet e markave më të shtrenjta dhe pushime në Turqi, Hollandë, Itali, Belgjikë, Francë, Spanjë etj.

Antigona Mziu ka studiuar 5 vjet arkitekturë në një universitet privat.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »