Jeta e “çmendur” e fëmijëve të pasur zvicerian (FOTO)

0

Këtë e vërtetojnë edhe fotografitë e postuara në rrjetet sociale të cilat jo rrallë herë pushojnë mediat sociale, transmeton lajmi.net

Jeta luksoze, paratë, alkooli, jeta e natës dhe gjëra të tjera – i karakterizojnë të rinjtë e pasur të Zvicrës.

Shikoni fotografitë./Lajmi.net/

4120e0af00000578-4573908-image-a-44_1496677777406 4120e0b600000578-4573908-image-a-46_1496677919862 4120e0ba00000578-4573908-image-a-45_1496677909633 4120e0bf00000578-4573908-image-a-47_1496677924631 4120e0c700000578-4573908-image-a-48_1496677930130 4120e0cb00000578-4573908-image-a-49_1496677936859 4120e0d300000578-4573908-image-a-43_1496677771650 4120e0d700000578-4573908-image-a-50_1496677954508 4120e0db00000578-4573908-during_a_holiday_to_mexico_this_youngster_has_found_the_perfect_-a-58_1496678777612 4120e0e200000578-4573908-image-a-51_1496677972053 4120e0eb00000578-4573908-image-a-55_1496677998470 4120e0ef00000578-4573908-image-a-54_1496677991862 4120e0f300000578-4573908-image-a-53_1496677987719 4120e0f700000578-4573908-image-a-56_1496678003215 4120e0fb00000578-4573908-image-a-57_1496678013878

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »