Januzaj gëzon Sociedadin

0

Adnan Januzaj ka munguar në ndeshjet e fundit të Real Sociedadit, për shkak të një lëndimi.

Ylli i Real Sociedadit, Adnan Januzaj ka stërvitur sot normalisht me pjesën tjetër të skuadrës dhe është gati për ndeshjen e së enjtes.

Përfaqësuesi belg kishte munguar në ndeshjet e fundit, shkaku i një lëndimi që kishte pësuar në ndeshjen ndaj Atletico Madrid.

Januazj kështu do të jetë gati për ndeshjen ndaj Zenitit, që zhvillohet këtë të enjte në kuadër të Europa Leagues.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »