Ja si po degradon rinia shqiptare, momente shokuese (Video)

0

Në rrjetet sociale po qarkullon një video e cila po shokon opinionin publik.

auto_rinia-shqiptare-620x3301420989616

Për faktin se protagonistët në këtë filmim amator janë fëmijë, të rinjtë shqiptarë, vajza e djem të moshës 12-vjeçare.

Është një video e cila tregon se si po degradon rinia shqiptare.

Për videon ka reaguar edhe avokatja Eni Çobani, e cila teksa ka shpërndarë videon në rrjetin social Facebook, e shoqëron qëndrimin e saj me këë koment:

“Teksa po shikoja në internet, më zuri syri një video që u tmerrova plotësisht. Dy vajza të vogla duke përdorur një fjalor anormal dhe ordiner. Ju lutem të gjithëve bëni diçka kundër këtij fenomeni. Shoqëria shqiptare është në një nga momentet më të vështira të saj”.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »