JA SI I PËRGJIGJET BALLISTI BIZNESMENIT SERB

0

Serbi që rrjedh nga një familje çetnikësh, kërkon që italianët ta kapin Ismail Morinën, të njohur si Ballisti, dhe ta dorëzojnë tek njerëzit e tij në Chicago.

 

Tifozi i Kombëtares shqiptare, Ismail Morina, i njohur si Ballisti ka reaguar pas publikimit të lajmit nga mediat serbe se një biznesmen serb që jeton në Chikago i ka ofruar mafias së Italisë 1 milion euro për kapjen e e tij.

Serbi që rrjedh nga një familje çetnikësh, kërkon që italianët ta kapin Ismail Morinën, të njohur si Ballisti, dhe ta dorëzojnë tek njerëzit e tij në Chicago.

Ballisti, i cili dyshohet se e ka lëshuar dronin në ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë, në Facebook ka postuar foton e një snajperi me mbishkrimin në anglisht dhe në serbisht: “Po ju pres …!”.

Me këtë postim, Ballisti tregon se nuk ndjehet i shqetësuar dhe nuk trembet nga askush. /BW/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »