Ja si hiqet dhëmbi në Egjipt (Video +16)

0

dhembi

Në një video të publikuar në internet, shihet si “dentisti” egjiptian ia heq dhëmbin pacientit të tij me një palë pince të ndryshkura.

Në këtë video, pacienti mund të shihet duke kërkuar disa herë për pushim, dhe se si e mban gojën me duar në agoni, shkruan Mirror, përcjell /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »