Ja si duket Marina Vjollca me flokë të shkurta (Foto)

0

Agnesa Vuthaj, Dhurata Dora janë vetëm disa nga emrat e njohur që kohëve të fundit kanë ndryshuar pamje dhe i kanë shkurtuar flokët e tyre.

Marina

E kësaj liste i ka hyrë edhe prezantuesja shqiptare Marina Vjollca. Ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram në të cilën shihet se është kapur në profil gjatë kohës sa ishte mysafire në një emision.

Flokët e shkurta vërheshin shumë lehtë por ato nuk ia kanë humbur bukurinë asaj.

Marina1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »