Ja si duken personazhet e filmit “HOME ALONE” pas 25 vitesh (Foto)

0

Është mbi të gjitha filma jonë i preferuar çdo fundvit…

Filmi “I vetëm në shtëpi” është kthyer tashmë në një nga filmat kult, të cilat nuk na mërziten lehtë edhe pse kanë kaluar 25 vjet nga dalja e tij. Kjo sepse portretizon me kaq humor dhe magji atmosferën festive. Edhe pse personazhet e filmit si Kevin ngelen për në në atë moshë, duhet të pranojmë se të gjithë janë rritur nga pak. Ja si duken ata 25 vjet më vonë:

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????????????????????

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »