Ja shqiptari i “vërtetë”, një burrë me 18 gra (Video)

0

Ja shqiptari i "vërtetë", një burrë me 18 gra (Video)

Ky me siguri se është personi që ka pasur më së shumti gra ndër shqiptarët. Madje ai nuk është as i pasur e as nuk ka diplomë fakulteti.

Ai edhe pse i varfër, me një kasolle gati duke u rrëzuar, si dhe me kushte të rënda jetese, gjatë jetës ka treguar se është i “parezistueshëm” për vajzat.

Ai lirisht mund të thuhet se është “Don Zhuani” shqiptar i cili ka thyer zemrat e vajzave shqiptare.

Nuk bëhet fjalë për 2, 3 apo 7. Janë gjithsej 18 gra të cilat kanë pranuar që të martohen me shqiptarin nga komuna e Grabianit në Shqipëri.

Me 9 prej tyre ai madje ka pasur edhe kurorë në komunë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »