Ja sa shumë para harxhojnë shqiptarët në vendin ku kërcen Kallashi (Video)

0

kallashi

Një video e publikuar mbrëmë nga Kallashi nga “Cobra City” aty ku vallëzon, tregon se sa shumë shpenzojnë para shqiptarët në atë vend.

Në videon e postuar shihen disa vodka dhe Red bulla – të cilat shkojnë kombinim, që ndryshe njihet si “Anija”, që sillet rreth 100-200 euro.

Një kombinim i tillë është shumë i shtrejtë, mirëpo, nuk është vetëm një por disa kombinime. /GazetaExpress/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »