Ja sa çon rëndë Taraku! (Foto)

0

Këngëtarja kosovare, Morena Taraku është njëra prej bukurosheve shqiptare që është më e pasionuara pas palestrave.

morena1Në këtë foto duket se ajo e ka pasion peshëngritjen dhe se mund të “qoj” goxha “rëndë”.

Duket se këto ushtrime e mbajnë bukuroshen në top – formë.

Morena me tega

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »