Ja pse nuk duhet t’ju besoni fotografive “para dhe pas” (Video)

0

Industritë e produkteve për dobësim dhe makina për ushtrime, shpenzojnë shuma të mëdha në reklamim. Të pashmangshme në këto reklama janë krahasimet se sa keq ishte dukur personazhi dikur, e se si është i mrekullueshëm tashti trupi i tij apo saj.

para dhe pas

Që të mësoni se sa shumë mashtrime bëhen në këto reklama, duhet të shikoni videon e postuar më poshtë.

Me anë të fotografimit profesional, lëvizjeve të dritës dhe qëndrimit, mund të bëhen mashtrime të shumta, transmeton Telegrafi.

Hijet dhe pozitat e caktuara në trup ndihmojnë që disa pjesë të duken më mirë, pa e bërë asnjë ushtrim të vetëm. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »