Ja në kë është dashurua Luana! (Foto)

0

Këngëtarja, prezantuesja dhe valltarja e njohur Luana Vjollca në faqen e saj zyrtare në rrjetin social ‘Instagram’, ka publikuar disa mesazhe që i kanë arritur nga fansat e saj nga Kosova. Ndërkaq posht këtyre mesazheve Luana, ka treguar se sa shumë e do Kosovën…

LuanaLuana Vjollca, njëra prej fytyrave më të bukura të ekranit shqiptar, ka rrëmbyer dashurinë e fansave nga Kosova.

Mesazhet e shumta që asaj i arrijnë nëpër rrjete sociale, tregojnë se sa e mirëpritur është ajo në Kosovë. E kjo dashuri që Luanës i vjen nga fansat, padyshim që nuk e lë as bukuroshen Vjollca të rrijë duarkryq.

Ajo përmes një postimi në ‘Instgram’, ka publikuar disa nga mesazhet, ndërsa ka lënë mbishkrimin. “Kosova ime…Njerëzit e mij”. Ndryshe Luana kohëve të fundit ka qëndruar shumë në Kosovë, ku mes tjerash ajo ka theksuar se është e pasionuar pas bukurive që ka ky vend e në veçanti Podujeva.

Luana1 Luana2 Luana3 Luana4

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »