Warning: include(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template-loader.php on line 74

Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 688
Ja kur do të martohet çika e Shkurtes, Gresa Behluli Ja kur do të martohet çika e Shkurtes, Gresa Behluli – Bujanoci.Net
Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-content/plugins/jetpack/class.jetpack.php on line 1961

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-content/themes/BujanociNET Final/lib/bunyad.php on line 48
class="top-bar">

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Bujanoci.Net

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Bujanoci.Net

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Ja kur do të martohet çika e Shkurtes, Gresa Behluli

0

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Gresa Behluli e cila së fundi solli një projekt në bashkëpunim me nënën e saj, këngëtaren e njohur të muzikës shqipe, Shkurte Fejzën, në emisionin N’drrimi i Natës, ka zbuluar një sekret.

Përveç që është duke gëzuar suksesin e këngës së saj më të re ‘’Nëna ime’’ të cilin e lansoi një ditë më parë, ajo ka bërë të ditur se është duke përgatitur dhe dy projekte të reja, njofton Klan Kosova.

Përveç të rejave në karrierën e saj këngëtarja e njohur, Gresa, zbuloi për publikun se gjatë verës ndoshta dhe do të martohet.

Këto deklarime ajo i dha në emisionin N’drrimi i Natës në Klan Kosova.

”Ne gjithmonë me mamin, kemi tentuar të kemi stile të ndryshme në projektet që kemi realizuar, por,  që i kemi kombinuar”.

”Këto tentime kanë rezultuar të suksesshme prandaj dhe ky është bashkëpunimi ynë i tretë”.

”Mua më kanë mar kohë edhe pak studimet, por gjithmonë kemi pasur një kriter, ose po sjellim dicka që ja vlen e të pëlqehet ose spo bëjmë asnjë projekt”.

”Një stil të tillë e ka pasur gjithnjë mami, ose nuk ka dal në televizion hiq”.

”Do të sjell dy projekte, njëra do të jetë më ritmike njëra baladë”.

”Mendoj që këtë vit dhe unë do të kurorëzoj dashurinë time me martesë”, është shprehur Gresa, njofton Klan Kosova.


Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690
Shpërndaje në rrjetet sociale.

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 690

Warning: require(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/comment-template.php on line 1472

Comments are closed.


Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 688

Warning: require_once(): Unable to allocate memory for pool. in /home/content/08/11193708/html/wp-includes/template.php on line 688
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com