Ja kë nuk dëshiron ta shoh me sy Dhurata Dora (Video)

0

Dhurata

Kur jemi të këngëtaret pa dyshim që syri dhe veshet e publikut janë tek ta, duke përcjellur kështu edhe detajet me të vogla të tyre.

Ndër këngëtaret e talentuara dhe shumë të dashura është edhe Dhurata Dora e cila jo rrallë here merr zemrat e publikut me interpretimet e saj. Kohë më pare ajo ishte protagonist e rubrikës 60sekonda në Prive.

Mes shumë pyetjeve këngëtarja s’ka mundur ti ikë as pyetjes së: “Kë nuk e sheh me sy Dhurata?”. ‘Drogën” – u përgjigj thjesht e qartë duke treguar që ajo nuk dëshiron ti shohë më sy substancat narkotike. Kujtojmë se këngëtarja Dora së fundi ka ardhur në bashkëpunim më këngëtarin Capital T duke sjellur një super hit veror të titulluar “Bongo”. /prive.al/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »