Ja identiteti i tre policëve të vrarë sot në Kumanovë

0

Në aksionin e sotëm policor në Kumanovë u vranë tre pjesëtarë të forcave maqedonase të rendit, dy nga Tetova dhe një nga Gostivari.

Policet

Mediat maqedonase raportojnë se familjet e të vrarëve kanë raportuar se gjatë pjesëmarrjes në aksionin e sotëm të policisë në Kumanovë,  Në foton që shihni janë tre nga policët e vrarë. Bëhet fjalë për Zharko Kuzmanovski nga Bërvenica, i moshës 32-vjeçare; Sasho Samojilovski nga Tetova, gjithashtu 32 vjeçar; si dhe 28-vjeçari Nenad Serafimovski nga Zubovca e Gostivarit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »