Ja dhe uniforma e re e Policisë së Kosovës

0

Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme do ta prezantoj uniformën e saj më të re.

unifroma-e-re
Prezantimi i uniformës së re do të bëhet gjatë ditës së sotme në Akademinë e Kosovës për Siguri Publike, në orën 12:00 të pasdites.
Me këtë rast do të organizojë ceremoni me rastin e diplomimit të gjeneratës së 52-të të kadetëve të Policisë së Kosovës./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com