Ja çka bëjnë fansat e ‘çmendur’ të Marinës (Foto)

0

Fansat e prezantueses bukuroshe nga Shqipëria, janë të shumtë. Marina Vjollca, është njëra ndër fytyrat publike që merr më së shumti dhurata.

Marina

E këtë e dëshmon edhe kjo foto postuar nga vetë Marina, në të cilën janë paraqitur disa nga dhuratat që fansat e saj kanë bërë për të.

E kjo pa dyshim që e ka gëzuar atë pa mas. Këtë e ka shprehur edhe përmes postimit ku thotë që është “ndjenjë e mrekullueshme dhe se i donë të gjithë”./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »