Ja çfarë u konfiskoi Policia e Kosovës fajdexhinjve

0

Ja çfarë u konfiskoi Policia e Kosovës fajdexhinjve

Aksioni i gjerë i Policisë së Kosovës në rajonin e Mitrovicës, më saktësisht në komunën e Skenderajt, Vushtrrisë dhe Mitrovicës para pak çastesh ka përfunduar.

Zëdhënësi i PK-së për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka konfirmuar për “Zërin se gjatë bastisjeve janë konfiskuar disa vetura dhe gjësende të tjera.

“Gjatë këtij operacioni përveç tetë personave të arrestuar po ashtu janë sekuestruar edhe disa vetura, armë, dokumente të ndryshme, telefona …”, ka thënë ai. /Telegrafi/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »