Ja çfarë injoranti është Messi (Video)

0

Ja çfarë injoranti është Messi (Video)

Lionel Messi sërish ka injoruar një fëmijë. Pas përfundimit të ndeshjes ndërmjet Malagas dhe Barcelonës (0:0), një fëmijë ka hyrë brenda në fushë për ta përshëndetur yllin argjentinas, por këtij të fundit nuk i bëri përshtypje sakrifica e këtij të riu.

Edhe kësaj radhe Messi tregoi injorancën e tij ndaj fëmijëve të vegjël që ëndërrojnë natë e ditë vetëm për ta parë atë, e lëre më ta përqafojnë.

E në anën tjetër, tifozët e Barcelonës vazhdimisht thonë se Cristiano Ronaldo është lojtari më arrogantë në futboll, ndërsa nuk e shohin fare yllin e tyre.

Mirëpo, në videon në vazhdim mund të shihni qartë se çfarë bëri Ronaldo bëri një fëmijë pikërisht në një ndeshje kundër Malagas. Ai thjeshtë tregoi se sa i madh është si njeri dhe sa i dashur është, duke e mposhtur kështu Messin edhe në këtë aspekt pasi që tashmë dihet se e ka mposhtur në garën për lojtarin më të mirë në botë. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »