Ja çfarë do të thotë “të të lëshojë toka” (Video)

0

Ja çfarë do të thotë “të të lëshojë toka” (Video)

Gjithçka është në rregull me pasagjerët që dalin me nxitim nga treni, derisa dy prej tyre e pësojnë keq.

Toka nën këmbët e një çifti është shembur dhe ata kanë rënë në një gropë të thellë afro tre metra.

Forcat e shpëtimit kanë shkuar menjëherë në këtë rrugë në Youngsan të Koresë së Jugut, që t’ju dalin atyre në ndihmë, transmeton Telegrafi.

Vetëm njëzet minuta më vonë, ata kanë arritur t’i nxjerrin jashtë ata për t’i dërguar në spital me lëndime të lehta trupore. /Telegrafi/

 

http://www.liveleak.com/view?i=f91_1424517282

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »