Ja çfarë bëri shqiptari në Amerikë për përvjetorin e SHBA-ve (Foto)

0

Shqiptari i cili është lindur dhe rritur në Connecticut të SHBA-ve, Adriatik Gjonbalaj, 4 korrikun e ka shënuar në një mënyrë shumë të veçantë, transmeton Indeksonline.

foto (1)

Ai në shenjë mirënjohje për vendlindjen e tij e ka vizatuar flamurin e SHBA-ve në oborrin e tij.

Adriatiku këtë e bën në shenjë mirënjohje për kontributin që SHBA-ja i ka dhënë Kosovës përgjatë historisë së saj, transmeton Indeksonline./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »