Ishte varrosur nga e ëma, bebja gjendet gjallë pas tre ditësh (Foto)

0

Një foshnje është gjetur gjallë pas tre ditësh në një vend ku ishte varrosur nga nëna e tij.

25-vjecarja kishte bërë një varr me rërë dhe dru të marrë nga fabrika pasi kishte frikë nga reagimi i familjes së saj nëse do kuptonin se ka lindur një fëmijë të dytë.

Ajo e pranoi që e kishte bërë një gjë të tillë kur policët e zbuluan trupin e foshnjës.

Ndërkohë, fëmija është dërguar në spital për të marrë mjekimin e duhur dhe nuk dihet nëse do të rikthehet të nëna e tij.

Ngjarja ka ndodhur në provincën KwaZulu Natal në Afrikën e Jugut.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »