Ishte dështim te Milani, te ekipi i ri bëhet hero , shënon hat-trick
07:00 | 20 Gusht 2018

U deshën vetëm 90 minuta nga André Silva për të harruar Milanin dhe për t’i bërë ëndrrat realitet të  tifozëve të Sevilla-s.

Në debutimin e La Ligës, sulmuesi portugez lëshoi një hat-trick  nisur nga minuta 31 ‘, 45”dhe 79’ minutë përcjell ORAinfo.

Një gol i krahut të djathtë dhe dy krahut të majtë mposhtën Rayo Vallecano dhe hapi rrugën për arritjen të  tre pikat e para të sezonit./ORAinfo/

Kejvina Kthella