Ish- Miss Kosova vjen me një fotosesion të ‘nxehtë’

0
Arbnora Ademaj ka realizuar një fotosesion shumë të ‘nxehtë’.
Bukuroshja e cila dikur u kurorëzua si më e bukura e Kosovës edhe në këtë paraqitje duket për bukuri, transmeton Indeksonline.

Është bukuria e saj natyrale ajo e cila duket për lëvdata.

Ish- Miss Kosova vazhdon ta ruajë shkëlqimin, duke u dukur në këtë mënyrë tejet e ëmbël dhe seksi./Indeksonline/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »