Ish e dashura i kundërpërgjigjet thumbave të Majkut (Foto)
14:14 | 22 Prill 2017

Majk është një ndër reperët dhe këngëtarët më aktual e produktiv të industrisë muzikore në vend dhe jo vetëm.

Majk është aktualizuar sidomos falë këngës "Dashni". Ndonëse kënga "Dashni" është më e famshme e këngëtarit, ai nuk është se i ka forte punët mire me dashuri. Se përse, tashmë e dinë të gjithë. Majk është ndarë nga Majlinda Zeka, e cila po e pret fëmijën e tij. Bukuroshja këtë ditë është thumbuar disa herë nga ish i dashuri, shkruan "Kosovarja". Si ju kundërpërgjigj Majlinda thumbave të Majkut? Sigurisht në stilin e saj, me ëmbëlsi, me sheqerka shumëngjyrësh.

Alba Hoxha