Intervista e kryetarit të komunës së Bujanocit Dr.Nagip Arifit dhënë RTB-së (Video)

0

Zhvillimi ekonomik, hapja e vendeve të reja të punës, situata politike dhe e sigurisë, arsimi shqip në komunën e Bujanocit, gjatë vitit 2014 dhe planet për vitin 2015, ndiqni në intervistën speciale dhënë RTB-së./BujanociNet/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »