Interpoli nga Italia ekstradon në Kosovë një gjilanas

0
Gjilan – Raportohet se nga Policia e Interpolit në Itali është ekstraduar në Kosovë një mashkull shqiptar ndaj të cilit ishte lëshuar urdhër-arrest ndërkombëtar në bazë të disa urdhëresave lëshuar nga Gjykata njoftoj policia e Kosovës.
00_12_1426934799108484913
Është kontaktuar Kryetari i Gjykatës së Gjilanit dhe me vendim të tij i njëjti ndalohet në ndalje./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »