INTERI SAKRIFIKON SHAQIRIN PËR SALAHIN

0

Interi po përgatitet për transferimin e Mohamed Salah. Për këtë drejtuesit e ekipi italian janë të gatshëm që të sakrifikojnë edhe kosovarin Xherdan Shaqiri.

20150624133904984620

Sulmuesi egjiptian që shkëlqeu në fanellën e Fiorentinës dhe është në kontratë me Chelsean po kërkohet nga shumë klube në mesin e të cilave edhe Juventus dhe Atletico Madrid.

Mediet italiane kanë raportuar se Interi është i interesuar ta shes lojtarin nga Gjilani vetëm për të transferuar Salahin. Xherdan Shaqiri në janar të këtij viti u transferua në Inter nga skuadra e Bayern Munchen.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com