Interi po e transferon yllin e Manchester United

0

Dailey Blind do të largohet në verë nga Manchester United.

Jose Mourinho i ka bërë me dije mbrojtësit holandez se nuk është në planet e tij, andaj ai duhet të kërkoj një klub të ri.

Interi është hedhur në sulm për shërbimet e Dailey Blindit, duke e transferuar atë në këtë afat, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi holandez me gjasë do ta pranoj ofertën e nerazurëve dhe të kaloj në Serie A./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »