“Inter nuk është i pamposhtur”

0

Pas 11 xhirove të para në Serie A, Inter ka shënuar nëntë fitore dhe ka barazuar dy herë, duke mos pësuar asnjë humbje.

Por, trajneri i Torinos, Sinisa Mihajlovic, skuadër me të cilën Interi do të përballet nesër më fillim nga ora 12:30, mendon se “Zikaltrit” nuk janë të pamposhtur.

“Ndeshja e nesërme është shumë e vështirë, sepse po përballemi me ekipin e dytë në Seria A, por nëse e përdorim frymën e Toros, atëherë mposhtemi”, ka thënë ai.

“Interi është i fortë por ka edhe dobësi. Spalletti meriton respekt pas 9 fitoreve dhe 2 barazimeve, por e kam rrezuar nga puna një herë kur ai ishte trajner i Sampdorias dhe unë luaja për Lazion,” ka shtuar ai.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »