Inter e Perisic i befasojnë të gjithë

0

Interi dhe Ivan Pericis kanë arritur marrëveshje që ta zgjasin bashkëpunimin.

E ardhmja e Ivan Pericicit është në Inter. Sipas Sky Sports, reprezentuesi i Kroacisë ka rënë dakord me Interin që ta vazhdoj kontratën.

Sky Sport shkruan se gjatë kësaj jave mund të zyrtarizohet marrëveshje e re mes Nerazzurrëve dhe Perisicit, përcjell Express.

Perisic, i cili aktualisht ka kontratë me Interin deri në vitin 2020, është kërkuar me ngulm nga Manchester United.

Por, Interi i ka rezistuar ofertën së klubit nga Premierliga, e cila ka shkuar deri në 50 milionë euro.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »