Instagram me risi të tjera (Foto)

0

Instagram ka shtuar sot disa elemente të reja për të bërë edhe më interesante veçorinë Stories.

Një nga veçoritë e reja është ngulitja e një ‘stickeri’ në një pjesë të videos dhe ai mbetet aty duke mos lëvizur fare.

Një tjetër veçori është ‘selfie sticker’, që u mundëson përdoruesve të postojnë foto me një tjetër foto brenda saj.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »