Inspektorët e komunikacionit lirojn rrugën publike (Foto)

0

Inspektorët e komunikacionit sot kan dalur në një rrugë e cila ishte betonizuar pa lejën përkatëse.

Inspektorët kan detyruar përsonin i cili kishte betonizuar rrugën për ta larguar betonin i cili kishte bllokuar një pjesë të rrugës publike, dhe ishte vendosur pa leje përkatëse. andaj inspektorët e komunikacionit bëjn thirrje tek të gjithë qytetarët që mos të urzupojn hapsirat publike./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »