Injorimi që Ritchie i bën Aubameyang po bën xhiron e botës

0

Pas ndeshjes mes Newcastle dhe Arsenal, kishte një episod që po përflitet më shumë se fitorja surprizë e vendasve ndaj Topçinjve në St. James Park.

Ndeshja ishte emocionuese, me Arsenal që kaloi i pari në avantazh, por golat e Perez dhe Ritchie përmbysën gjithçka.

Por skena më e përfolur ishte ajo që ndodhi në fund të sfidës. Teksa lojtarët po takonin njëri-tjetrin në fushë, Perez shihet duke përqafuar Aubameyang dhe Ritchie që po priste me duart e ngritura…për shokun e ekipit.

Auba mendoi se ai po priste për të, por Ritchie e injoron komplet kundërshtarin.

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »