Inaugurohet parku në fshatin Tërnoc i madhë (Foto)
17:06 | 02 Nentor 2018
Sot në prani të kryetarit të komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi dhe shum qytetarëve është bërë inaugurimi i parkut në fshatin Tërnoc i madhë.

 

Nga Deponia e egër është shëndrruar në parkë për fshatin Tërnoc i madhë, rikujtojm se në këtë park ditë më parë nga persona të pa njohur ishte shkatrruar kabëlli i cili do të furnizonte me rrymë ndriqimin publik në këtë park.

Në një deklaratë për media kryeshefi për investime Enver Ramadani ka thën se nga një deponi e egër u shëndrrua në një park për fshatin Tërnoc i madhë, i cili do të i shërbej të gjith qytetarëve të fshatit Tërnoc i madhë./BujanociNet/

Kejvina Kthella