17 Jan, 2014 - 22:01
Nuk ka komente

Imami Shefqet Krasniqi u lut sot që të bjerë shi. Në faljen e xhumasë ai e bëri këtë duke qarë me lot, pas thatësirave të fundit në Kosovë dhe rënies së nivelit të ujit në liqene, e në një kohë kur dimri i ngjan verës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mund të përdorni këto etiketa dhe atribute HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe perdorimi i gjuhes ofenduese. Bujanoci.Net mban te drejten e publikimit ose jo te nje komenti te caktuar. Permbajtja e komenteve nuk pasqyron, qendrim editorial te redaksise se portalit Bujanoci.net . Ju faleminderit per mirekuptimin!
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com