Ilda Bejleri shkëlqen edhe pa make-up (Foto)

0

Me dhe pa make-up bukuroshja e ‘Digitalb’ Ilda Bejleri shkëlqen.

Këtë na e tregoi edhe një herë përmes një imazhi në rrjetet sociale, në të cilin edhe pse ishte e pa grimuar, sërish Ilda shkëlqente.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »