Ilda Bejleri ‘nuk ka’ bel, ja sa është shëndoshur
09:00 | 19 Gusht 2018

Ilda Bejleri është një nga prezantueset më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Si për jetën private, njësoj edhe për paraqitjet publike, ajo përherë është në qendër të vëmendjes.

Linjat e saj shpesh kanë rënë në sy, por që në imazhet e fundit ajo zhgënjen.

Në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram mund të shihni se si i ka humbur beli asaj, ndërsa ëshë shëndoshur jashtëzakonisht shumë.

Vildane Zeneli