Ilda Bejleri godet sërish…këtë herë vë në ‘siklet’ trajnerin e Italisë! (Foto)

0

Gazetarja sportive Ilda Bejleri është gjithnjë në qendër të vëmendjes për hiret e saj trupore.

Këtë herë një foto e gazetares së bashku me trajnerin e Italisë Gian Piero Ventura është bërë virale në Itali.

Ai shfaqet në një pozicion të sikletshëm, pasi ndërkohë që Ilda është duke bërë pyetjen ai duket i përqëndruar diku tjetër duke shkaktuar mjaft komente si foto.

Gjatë kësaj jave u luajt ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë në Shkodër, e cila doli me rezultatin 0-1. Nuk është hera e parë që Bejleri komentohet në media për pjesën e hireve të saj mjaft shpërthyese dhe që shpesh “vënë në siklet” futbollistët apo trajnerët

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »