I vunë kollare me elektroshok, që të mos bërtiste gjatë lojës (Video)

0

Adhuruesi i sportit që gëzimin dhe hidhërimin e shprehte me britma, shqetësonte miqtë me zhurmën që bënte.

i-vun-euml-kollare-me-elektroshok-q-euml-t-euml-mos-b-euml-rtiste-gjat-euml-loj-euml-s-video_hdPër t’i treguar Martin Rablit se sa i bezdisshëm është kur bërtet, miqtë ia kanë blerë një kollare që aktivizohet nga dridhjet në qafë dhe zëri që lëshon, transmeton Telegrafi.

Në videon e postuar më poshtë, mund të shihni reagimin e gjermanit teksa merr goditje në fyt, në momentin që lëshon zë nga gëzimi.

Pajisje të tillë që përçon valë të lehta elektrike në qafë, ju vihen qenve për të mos lehur. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »