I vjedh gruas çantën nga vetura, dhe bën një gabim të pafalshëm (Video)

0

Derisa një grua po e mbushte rezervuarin e veturës në benzinë, një hajn në anën tjetër të veturës i vjedh çantën.

Ajo ishte habitur duke i shikuar litrat e benzinës që po derdheshin në rezervuar, kur në anën tjetër të veturës hajni hap derën dhe i vjedh çantën, transmeton Telegrafi.

Por këtë veprim e kishte vërejtur punëtorja e pompës së derivateve, e cila vrapon në drejtim të pronares së çantës duke i thënë, “ma jep mua ta mbush t’i vrapo në drejtim të hajdutit”.

Por hajni nuk u largua shumë, pasi me motoçikletë përplaset në mur i cili ia prishi misionin.

Më pas gruaja i afrohet i merr çantën dhe shpreh keqardhje për të duke e pyetur nëse është lënduar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »